4T FRAME to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w oprawie fotografii, materiałów archiwalnych, obrazów, plakatów, grafik i obiektów. Wykonujemy unikatowe, niestandardowe realizacje bazując na formach oprawy takich jak ramy skrzynkowe, szczelinowe, z passe-partout. Oprawiając prace przestrzegamy wysokich standardów zgodnych z rzemiosłem, „sztuką oprawy" zwracając szczególną uwagę na detale.

Jesteśmy aktywnym partnerem w realizacji projektu, do każdego podchodzimy indywidualnie. W trakcie konsultacji proponujemy rozwiązania dopasowane do oczekiwań oraz podpowiadamy te, które mogą dodać nową wartość. Zależy nam aby efekt końcowy naszej wspólnej pracy budził zachwyt, był spójny i dobrze prezentował się podczas ekspozycji galeryjnej lub w docelowej przestrzeni.

Nasza siedziba znajduje się  na terenie zabytkowego Fortu 47A Węgrzce powstałego w końcu XIX wieku przy ul. Fortecznej 5 w Węgrzcach, 6 km od centrum Krakowa. Zapraszamy do współpracy instytucje kultury, artystów, kuratorów wystaw, architektów wnętrz oraz Klientów indywidualnych.

 

Fot. Katarzyna Szwiec/ 4T FRAME

Fot. 4T FRAME

Fot. 4T FRAME

Fot. Katarzyna Szwiec/ 4T FRAME